Loading…

€170.000 – ref. 729.821

Vrijstaande woning met tuin en vrij uitzicht.

Deze degelijk gerestaureerde woning ligt geheel vrij aan een rustige, geasfalteerde weg. Op korte afstand van zowel Arco de Baúlhe als Cabeceiras de Basto.

Deze woning bevat nog vele authentieke elementen, zoals bijv. een granieten lagar voor de wijn. Het graniet en de balkenconstructie versterkt het gevoel van authenticiteit.

De woonkamer en keuken bevinden zich op de 1e verdieping. Er zijn drie slaapkamers en twee badkamers.

U verwarmt het huis met een houtkachel en/of centrale verwarming. Momenteel op huisbrandolie. U kunt dit natuurlijk  omzetten naar (bijv.) een pelletkachel of een elektrische cv-ketel/ warmtepomp etc.

Buiten zijn er diverse zitjes met een mooi uitzicht over het dal.

Er is ruimte genoeg om bijv. groenten te verbouwen of (fruit) bomen te planten (totaal zo’n 5000 m2)